Eventy, koncerty

Zespół muzyczny Konarski Band

Eventy, koncerty

(2018 by Piotr Konarski)

Buy zł #

Impreza firmowa z zespołem Konarski Band!

Drodzy klienci! Konarski Band to nie tylko obsługa muzyczna i konferansjerska wesel i imprez rodzinnych. Nasz zespół to również gwarancja udanej imprezy firmowej. W naszej ofercie repertuarowej każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy w stanie dostosować się do

klimatu imprezy, lub samodzielnie zasugerować Państwu temat przewodni eventu. Konarski Band to kreatywność w podejściu do klienta firmowego. Z naszym zespołem Państwa impreza firmowa przerodzi się w szampańską zabawę nawet jeśli nie poleje się na niej nawet kropla alkoholu! Naszych gości jesteśmy w stanie upoić naszą muzyką.

zespół na imprezę firmową musi mieć to „coś”

Nasz band doskonale zdaje sobie sprawę, z faktu, że impreza firmowa to nie wesele. Często na dużych eventach korporacyjnych spotykają się ludzie o zdecydowanie odmiennym podejściu do muzyki. Naszym zadaniem jest więc pogodzenie wszystkich gości – gramy nieśmiertelne przeboje, hity ostatnich lat, ale również tworzymy repertuar pod konkretne życzenie firmy. Jeśli chcecie Państwo zorganizować imprezę firmową w stylu „latino” my z chęcią zapewnimy Wam muzykę wprost z Ameryki Południowej! Jeśli zespół na imprezę firmową Wrocław to tylko Konarski Band! W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi materiałami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.